Sık Sorulan Sorular

İşte size özel sorularınıza verilmiş cevaplar

Fiyatlar Nedir?

Fiyatlarımız, Hizmet Paket sayfasında yer alan paketlere göre değişiklik gösterebilir. Tüm fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.

Ödemeleri Nasıl Yapıyoruz?

Hizmet Paketi satın alındığında, ücretin tamamını veya yarısını iş başında, kalan yarısını iş tesliminde ödeyebilirsiniz. Ödemeleri kredi kartı, banka kartı veya havale/EFT ile gerçekleştirebilirsiniz.

Projeler Ortalama Ne Kadar Sürede Bitiyor?

Hizmet detay sayfasında belirtilen paketlere göre revize hakkı bulunmaktadır. Revize hakkı tükenirse ek ücretlendirme yapılmaktadır. WordPress Tema'da kod problemleri ücretsiz olarak çözülmektedir.

Projede Destek Süresi ve Kapsamı Nedir?

Hizmet detay sayfasında paketlere göre revize hakkı belirtilmektedir. Revize hakkı bittikten sonra ek ücrete ücretlendirilir. WordPress Tema'da kod problemi olduğu vakit ücretsiz olarak yardımcı oluyorum.

Gizlilik ve güvenlik nasıl sağlanmaktadır?

Müşteri bilgileri ve projelerle ilgili tüm veriler gizli tutulur. Güvenlik önlemleri alınarak, bilgi güvenliği sağlanır.

Web Sitesi Tasarımında Hangi Teknolojileri Kullanıyorsunuz?

Tasarım ve kodlama süreçlerinde HTML, CSS, JavaScript gibi teknolojilerin yanı sıra, gerektiğinde PHP gibi diğer ilgili teknolojiler kullanılmaktadır.

Referanslara Ulaşabilir Miyim?

Evet, daha önce çalışılan müşterilerle ilgili referanslar sağlanabilir. Üst menüde Çalışma Alanım sayfasında ziyaret edebilirsiniz.

Proje Sürecinde Ne Kadar Etkileşimde Bulunabilirim?

Proje sürecinde, e-posta ve iletişim kanalları üzerinden sürekli etkileşimde bulunabilirsiniz. Projenin her aşamasında geri bildirimleriniz önemlidir.

Web Sitesi Tasarımında Mobil Uyumluluk Nasıl Sağlanıyor?

Tüm web siteleri, mobil cihazlara uyumlu (responsive) tasarlanmaktadır. Bu, kullanıcıların farklı cihazlarda sorunsuz bir deneyim yaşamalarını sağlar.

Projeleriniz İçin Sabit Fiyat Mı Yoksa Saatlik Ücret Mi Belirleniyor?

Proje kapsamına ve müşteri taleplerine bağlı olarak hem sabit fiyatlı hem de saatlik ücretli projeler yapabiliyoruz.

Web Sitesi Hız Optimizasyonu İçin Neler Yapıyorsunuz?

Web sitesi hız optimizasyonu için resim sıkıştırma, önbellekleme ve hafif temalar gibi teknikleri kullanarak performansı artırıyoruz.