Kullanım Koşulları

Detaylı bilgi almak için benimle iletişime geçin.

abdulkadirkaya.com web sitesine erişmeden önce işbu kullanım koşulları sözleşmesini dikkatlice okuyunuz. Siteye erişiminiz, tamamen bu sözleşmeyi kabulünüze ve belirlenen şartlara uymanıza bağlıdır. Eğer bu sözleşmede yazan herhangi bir koşulu kabul etmiyorsanız, lütfen siteye erişiminizi sonlandırınız. Sitenin erişimine devam ettiğiniz takdirde, koşulsuz ve kısıtlamasız olarak, işbu sözleşme metninin tamamını kabul ettiğinizin, tarafımızca varsayılacağını lütfen unutmayınız.


Web Sitesi Yönetimi

abdulkadirkaya.com web sitesi Abdulkadir Kaya tarafından yönetilmektedir. Kullanım Koşulları, yayınlandığı anda yürürlüğe girer. Değişiklik yapma hakkı abdulkadirkaya.com’a aittir ve abdulkadirkaya.com üzerinden güncel olarak paylaşılacak olan bu değişiklikleri, tüm kullanıcılarımız baştan kabul etmiş sayılır.


Gizlilik

Gizlilik, ayrı bir sayfada, kişisel verilerinizin tarafımızca işlenmesinin esaslarını düzenlemek üzere mevcuttur. abdulkadirkaya.com‘yi kullandığınız takdirde, bu verilerin işlenmesinin gizlilik politikasına uygun olarak gerçekleştiğini kabul edersiniz.


Hizmet Kapsamı

Abdulkadir Kaya olarak, sunacağımız hizmetlerin kapsamını ve niteliğini, yasalar çerçevesinde belirlemekte tamamen serbest olup; hizmetlere ilişkin yapacağımız değişiklikler, abdulkadirkaya.com‘de yayınlanmakla yürürlüğe girmiş sayılacaktır.


Telif Hakları

abdulkadirkaya.com‘da yayınlanan tüm metin, kod, grafikler, logolar, resimler, ses dosyaları ve kullanılan yazılımın sahibi Abdulkadir Kaya olup, tüm hakları saklıdır. Yazılı izin olmaksızın site içeriğinin çoğaltılması veya kopyalanması kesinlikle yasaktır.